Fotografia ślubna

Przygotowania do ceremonii ślubnej oraz następującego po niej wesela, w każdym przypadku wiążą się z jednej strony ekscytacją i radością, ale i ze stresem oraz obawą przez wszelkimi okolicznościami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wspomnienia tych wyjątkowych chwil. Jest wiele czynników, które są niezbędne do wyprawienia satysfakcjonującej weselnej zabawy – zarówno dla państwa młodych jak i gości – które potencjalnie moga pójśc nie tak, że w okresie przed tym wyjątkowym dniem, może się wydawać, że jedynym co się będzie pamiętać w związku ze swoim ślubem będzie właśnie to poddenerwowanie. Na szczęście wszystkie negatywne uczucia bledną w obliczu szczęścia dwóch osób rozpoczynających wspólną drogę, a dzięki profesjonalnej opiece fotograficznej tych najważniejszych momentów, z biegiem czasu zanikają one zupełnie, całkowicie ustępując radosnym odczuciom.

Właśnie to powinno być głównym celem każdego profesjonalnego fotografa ślubnego – uchwycenie czystej magi i wyjątkowości tego dnia, zatrzymanie w czasie, już na zawsze, najbardziej szczęśliwych i ekscytujących chwil, tak aby nawet po wielu latach wzbudzały w małżonkach iskrę świeżości i antycypacji wspólnego życia, która w tak wielkim stopniu towarzyszyła im w pierwszym dniu ich współdzielonej drogi. Ślubna fotografia w ostatnim czasie stała się niemalże osobnym nurtem w sztuce, jednak w jego ramach zdjęcia nie są odzwierciedleniem duszy fotografa. Jego zdolności oraz doświadczenia – jak najbardziej. Stylistyka i tzw. dusza zdjęć powinna jednak w jak największym stopniu oddawać charakter małżonków oraz klimat całej imprezy, nastroje gości. Udział fotografa powinien być przezroczysty, tak aby uwiecznione momenty dostarczały ponadczasowych emocji.

Reportaż ślubny + sesja narzeczeńska = Pełny pakiet wspomnień

Jednak zanim para stanie się „młodą” najpierw przechodzi okres bycia „narzeczeńską”. Naszym zdaniem zaręczyny są równie magiczne co sam ślub. Jest to w końcu oficjalna zapowiedż wspólnej przyszłości. Dlatego warto uwiecznić również ten czas oczekiwania i przygotowań. Sesja narzeczeńska, która jest spójna z reportażem ślubnym z pewnością będzie stanowić kompletną pamiątkę.

Fotograf Ślubny Piła